Idėja

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas įvyks šių metų liepos 12-15 dienomis Prienų rajone, Visuomenės harmonizavimo parke. Tai pirmas Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas – tai jaunimui skirtas festivalis, aprėpiantis mokslą, verslą, politiką ir kultūrą. Keturias dienas Visuomenės harmonizavimo parke veiks kelios dešimtys erdvių, kuriose įvyks per šimtą įvairių pranešimų susitikimų ir diskusijų.

Kartu su žymiausiais pranešėjais diskusijose dalyvaus kiekvienas, norintis ir turintis ką pasakyti, taip pat ir tie, kurie norės tik išgirsti diskutuojančius jiems svarbiomis mokslo, verslo, politikos ir kultūros temomis. Kiekvienas, atvykęs į susitikimą, galės dalyvauti bet kurioje diskusijoje, išgirsti sudominusį pranešimą, prisistatyti karjeros mugėje ir pabendrauti su žinomiausiais Lietuvos verslininkais, politikais, kultūros bei akademinio pasaulio atstovais.

Festivalio metu pasaulinio garso menininkai pristatys savo kūrybines dirbtuves, kuriose galės kurti visi. Poilsio zonose bus rodomas kinas, spektakliai, vyks akustiniai koncertai ir šokių pamokos.

Kiekvieną vakarą didžiojoje hipodromo scenoje vyks gyvą muziką grojančių žymiausių Lietuvos atlikėjų ir grupių koncertai.
Festivalyje laukiame visų – nesvarbu, kur Jūs gyvenate ir ką veikiate. Nesvarbu, kiek Jums metų. Jei Jums dar ką nors reiškia žodis Lietuva ir Jūs norite smagiai ir turiningai praleisti laiką bei susirasti draugų visame pasaulyje – Jūs turite būti čia.

Susitikime Lietuvoje. Iki pasimatymo liepos 12 d.!