D.U.K.

Kas organizuoja PLJS2012?

Renginį organizuoja Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga (www.pljs.org)

Kas gali dalyvauti Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime?

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime gali dalyvauti visi norintys – iš Lietuvos ir iš viso pasaulio.  Į renginį kviečiame visus, kurie nori prisidėti prie globalios Lietuvos kūrimo – amžius nėra svarbus. 

Kas yra jaunimas?

Nors renginys yra orientuotas į jaunimą, į renginį kviečiame visus, kurie neabejingi Lietuvos ateičiai.  

Kur vyks renginys?

Renginys vyks Lietuvoje, Visuomenės harmonizavimo parke, Prienų rajone. Daugiau informacijos apie Visuomenės harmonizavimo parką rasite renginio tinklapyje www.pljs2012.lt arba www.harmonypark.lt

Kodėl PLJS2012 yra organizuojamas Lietuvoje?

Tai dar viena galimybė po pasaulį išsibarsčiusiam jaunimui sugrįžti į Lietuvą, bendrauti, dalintis savo patirtimi, idėjomis ir kontaktais. Siekiame sumažinti atstumą tarp lietuvių „čia“ ir „ten“. Norime pasakyti visiems, kad nesvarbu, kur gyvenate – Lietuvoje ar svetur, šiandien, kaip niekada, Lietuvai reikalingos Jūsų mintys, idėjos, projektai!

Kuo skiriasi Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas (PLJS2012) nuo Pasaulio lietuvių jaunimo kongreso (PLJK)?

Šie renginiai skiriasi savo mastu, dalyvių, organizacijų bei pranešėjų skaičiumi. PLJS2012 gali dalyvauti visi norintys, ne tik Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos nariai. Tai pirmas tokio masto lietuvių jaunimo renginys nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Kaip vyks registracija į renginį?

Registruotis galima oficialiame PLJS2012 tinklapyje http://pljs2012.lt/bilietai/. Ten rasite ir visą su renginiu susijusią informaciją.

Iki kada vyks registracija?

Registracija į renginį vyks iki liepos 1d. Norime priminti, kad bilietų ir vietų skaičius yra ribotas.

Ar bus organizuojamas transportas į renginio vietą?

Visi,  kurie  neturi galimybės atvykti į renginį savo trasnportu,   galės  atvykti  visuomeniniu  transportu,  daugiau  info
http://pljs2012.lt/renginys/kaip-atvykti/

Ar yra galimybė į renginio vietą atvykti savo transportu ir automobilį palikti stovėjimo aikštelėje?

Taip.

Kur galėsiu gyventi renginio metu?

Renginio metu bus galima gyventi specialiai įkurtame palapinių miestelyje. Turintiems savo palapines bus įrengta stovyklavietė. Norintys galės užsisakyti Visuomenės harmonizavimo parko viešbučio apartamentus ar gyventi nameliuose parko teritorijoje. Daugiau informacijos netrukus rasite www.pljs2012.lt.

Ar bus maitinimas? Jei taip, ar jis įtrauktas į renginio kainą?

Maitinimas nėra įtrauktas į renginio kainą. Renginio metu parke bus specialiai renginiui įrengti maitinimo taškai, kuriuose visi dalyviai galės įsigyti maisto pagal savo pageidavimus ir poreikius. Artimiausiu metu susitikimo tinklapyje paskelbsime preliminarų meniu su kainomis.

Ar galiu atsivežti savo maisto?

Saugumo sumetimais į teritoriją įsivežti savo maisto ir gėrimų bus draudžiama. Jeigu turite maitintis pagal specialią dietą, parašykite mums. Visi išskirtiniai pageidavimai bus derinami su renginio organizatoriais iš anksto. Organizatorių kontaktus rasite http://pljs2012.lt/renginys/kontaktai/.

Kokia renginio programa?

Preliminarią renginio programa galite rasti mūsų tinklapyje http://pljs2012.lt/renginys/programa/. Išsamų programos aprašymą paskelbsime netrukus.

Ar į renginio kainą yra įskaičiuotas dalyvavimas vakarinėje, pramoginėje, programoje?

Taip, į bilieto kainą yra įskaičiuoti visas keturias dienas vyksiantys renginiai.

Ar galiu atvykti tik į vakarinę programa?

Bilietų skaičius į renginį yra ribotas, pirmenybę teiksime norintiems dalyvauti visoje programoje.

Nuo kada galioja dviejų dienų bilietas?

Jeigu turite įsigyje dviejų dienų bilietą Jūs į renginį būsite įleidžiami nuo penktadienio 19val.

Kas galės dalyvauti diskusijose?

Diskusijose galės dalyvauti visi norintys. Mažųjų sesijų programos bus suskirstytos pagal interesų grupes, specialybes ar pomėgius.

Ar reikia pasiruošimo norint dalyvauti diskusijose?

Norime, kad renginys kurtų pridėtinę vertę. Jeigu norite paruošti specialų pranešimą, iškelti tam tikrus klausimus ar pasiūlyti darbo grupę/temą, būtinai susisiekite su mumis.

Ar bus galima pasirinkti, kokioje programos dalyje norėčiau dalyvauti?

Taip, visą informaciją rasite www.pljs2012.lt. Jei nerandate atsakymo į savo klausimą, maloniai prašome susisiekti su organizatoriais.

Planuoju dalyvauti ne visoje programoje, ar turiu mokėti pilną mokestį?

Taip.

Ar festivalis yra komercinis?
 
Ne, festivalis nėra komercinis. Pinigai, surinkti už bilietus, skiriami padengti organizacinėms festivalio išlaidoms, teritorijos bei įrangos nuomai, programos dalyvių kelionių išlaidoms, atlikėjų honorarams, renginio reklamai, mokesčiams ir kt.